pl
home

Sponsorzy i partnerzy wydarzenia

ORGANIZATOR WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
SPONSOR
ORGANIZATOR WSPÓŁPRACA MEDIALNA
SPONSOR
ORGANIZATOR WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
SPONSOR
ORGANIZATOR WSPÓŁPRACA MEDIALNA
SPONSOR

Art of Taste! Nowy konkurs dla cukierników!

To najbardziej artystyczne cukiernicze wydarzenie w tym roku! Dwóch mistrzów, dwie odsłony konkursu. Wersja dla profesjonalistów i uczniów! Mentorzy - Michał Doroszkiewicz i Paweł Mieszała - ścierają się w poglądach. I o to właśnie chodzi, bo konkurs Art of Taste ma pokazać jak pełnym indywidualizmu jest zawód cukiernika!Poznań, 23 sierpnia 2016

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że odwołujemy Konkurs Art of Taste – Sztuka Smaku oraz Art of Taste School. Serdecznie przepraszamy branżę, która niezmiernie życzliwie przyjęła projekt, za zaistniałą sytuację.

To dla nas bardzo trudna decyzja. Podjęliśmy ją w trosce o jakość konkursu oraz z dbałości o to, aby stworzyć zawodnikom komfort pokazania swojej profesji na najwyższym poziomie, co okazało się niemożliwe ze względu na zbyt krótki okres przygotowania się do startu. Nasza decyzja jest reakcją na obawy, które zgłaszały nam chętne zespoły cukierników, że nie będą w stanie przygotować się w sposób satysfakcjonujący do niniejszego wydarzenia.

Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Michałem Doroszkiewiczem i Pawłem Mieszałą z ogromnym sercem, zapałem i pieczołowitością przystąpiły do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Rezygnacja z konkursu jest dla nas bardzo trudna. Wykonaliśmy ogrom pracy w bardzo krótkim czasie, jednak priorytetem pozostaje dla nas zawsze dobro reprezentantów branży.

Jesteśmy orędownikami i zapalonymi kibicami rozwoju zawodu cukiernika i dlatego dziś, na chwilę, wstrzymujemy projekt, aby w przyszłości stworzyć kandydatom optymalne warunki do idealnego przygotowania się do startu. Niezmiennie pozostajemy szczerze oddani branży, dla której od lat realizujemy korzystne wydarzenia biznesowe i rozwojowe.


Organizatorzy